нєρѕι вιя ƒσяυм

şєкєя нєρѕι¢ιℓєяιη ƒσяυмυ


  Saygınlık İçin

  Paylaş
  avatar
  JunioR#HuDgeNsS
  Administratör
  Administratör

  Kayıt tarihi : 31/08/09
  Rep Puanı : 20
  Nerden : İstanbul

  Yeni Saygınlık İçin

  Mesaj tarafından JunioR#HuDgeNsS Bir Cuma Eyl. 04, 2009 8:48 pm

  sayqıdeğer biri oLmak için 14 aLtın kUraL

  1-)
  BiLgisayar başındayım istediğimi yapabiLirim diye düşünmeyin.İnsanLara saygıLı oLun.En azından gerçek hayatta olabiLdiğiniz kadar.  2-) Küfür etmeyin.Küfür edenLeri uyarın.Forum hariç istediğiniz yerde istediğiniz kadar küfür edebilirsiniz.Ama burası ortak kuLLanıLan bir aLan.


  3-) PayLaşımLar kaLiteLi oLsun...

  4-) NoktaLama işaretlerine dikkat edin.AnLaşıLan cümLeLer kurun.


  5-) AçıLan başLıklara düzqün msjLar atın örneğin qeyik oyunLara payLaşım için tşkLer yazmayın

  6-)İnsanLarLa poLemiğe girmeyin.Tartışmayın demiyoruz tabii ki tartışacaksınız.Forum bunun için vardır.Tartışma kavgaya dönüştüğü anda yöneticiLere başvurun.(BEN HERan herkesLe kafqa edebiLirim dikkatLi oLun )


  7-) İnsanLarın fikirLerine saygı duyun. Size karşı yapılan eLeştriLere kulak asın.


  8-) UnutmayaLım ki forumun en saygı değer kuLLanıcıLarı insanLara en çok yardım eden en güzeL payLaşımLarı yapan kişiLerdir.Bu tip kişiLeri kendinize örnek aLın.(ve kesınlıkle yapılan emeğe saygı duyun kı sızınkıne de saygı duysunlar ) (bENDEN BAHSEDİYORUM )
  9-) Forumda beLLi bir seviyeye uLaştığınızı düşünüp diğer insanLarı küçük düşürmeye çaLışmayın.O kişi ne kadar da acemi oLsa sizde o yoLLardan mutlaka geçtiniz.

  10-) İnsanLarı yaşLarına göre rep gücüne göre mesaj sayına göre ve cinsiyetLerine muamele yapmayın.


  11-) Forum İçerisinde yönetime yardımcı oLUN... onlarda bizim gibi insan bazı detayları gözden kaçırabiLirler . OnLara yardımcı olmak Üyenin görevLerinden biridir .


  12-) Mesaj yazacağımız her konuyu tamamen okumaLı konun ağırLığına göre mesaj yazmaLı yada ifade ekLemeLiyiz . UnutmayaLım ki bize komik geLen bir konu başkasını üzebiLir o yüzden konuyu tam okuyup tam yorumLayıp tam emin oLup ona göre bişeyLer yapaLım .


  13-) Forumun yürümesi için konulan kuraLLara uyun. Bu tip etik kuraLLarı aklınızdan hiç bir zaman çıkarmayın.Bu kuraLLar forumdaki her kuraLdan önce gelir.


  14-) ÖzeL hayatın ve haberLeşmenin gizLiLiğini ihLaL eden yazıLar forumda yayınLAnmamaLıdır ( onun arabası veya bunun yatak odası vs... ).

   Forum Saati C.tesi Mart 17, 2018 6:25 am